View Single Post
Old 6.6.2011   #10
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Jen tak ze zv?davosti jak se jezdí s tímhle upraveným autem jsem si zkusil v?era zajet závod, radši to, než se dívat ne Superstar.

Q: V kvalifikaci jsem si v??il, že bych mohl zajet slušn?jší výsledek, protože jsem m?l na kvalifika?ním setu dost najeto. Celou dobu jsem byl na 5. míst?, ale v úpln? posledním kole jsem se probojoval na 3. místo, ale ?as byl o 0,45 vte?iny pomalejší, než se mi poda?ilo zajet v tréninku.

Race: Po startu jsem za?al voln?, abych šet?il pneumatiky. Kolem 10. minuty jsem m?l pneumatiky v kritickém stavu, hodn? se h?ály a já musel zvolnit a propadl se na 6. místo. K pit stopu jsem zajel v 32. minut? a ?íkal si, že si to rozdám s Petersbondem na dálku. Ale do toho mi vstoupil Agent, který se po pit stopu vrátil t?sn? p?ede mnou a v n?kterých místech mi docela brzdil, ale užili jsme si p?kný závod?ní. Nakonec jsem to na n?j zkusil n?jakých 15 minut p?ed cílem do T1, ale nevyšlo to s bržd?ním, tak mi poodjel. Cht?l jsem ho zkusit ješt? dojet, ale ud?lal jsem chybu a šel p?ede m? Mufisto. Zbytek závodu jsem cht?l dojet v klidu, ale 7 minut p?ed cílem nevydržela PP pneumatiky a musel jsem si dát ješt? jeden pit stop, v cíli jsem byl na 6. míst?. V závod? mohl být výsledek lepší, ale necht?lo se mi testovat setup na závod, jen jsem p?ifoukl p?ední pneumatiky proti kvalifika?nímu setupu a jel.

Byl to fajn závod, škoda, že jsem nemohl jet celý cup, to auto bylo zajímavý na ovládání díky absenci p?edního p?ítlaku.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote