View Single Post
Old 30.5.2011   #23
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Thumbs up

Dakujem za moznost ist tento cup a priznam sa mal som len cca 5 kol prejdenych na tejto trati. Dufal som ze v nedelu poobede bude cas na daky ten trening, no clovek mieni rodinka meni . K pc som dosadol o 5 min 12, bez setu a pod. zbytocnosti.

Q. nahodil som set z fora 20% benzinu a pod ho testovat . Dopadlo to ako inak, ...nic moc. Posledny a objavil som blokovanie prednych kolies, uz po cca 5 kolach som mal gumy cervene.

R. Po par kolach som si spomenul, ze sa da upravit brzdna sila, stiahol som to na asi 55%. Od toho momentu som uz vlastne na gumy nemusel pozerat a zacal si uzivat a mozno aj zlepsovat. Jedine co ma este zralo bola spojka, boli momenty kedy mi vyskocil prevod aj o 3 stupne (neviem ci je problem v LFS alebo volante) a musel som ju chladit. V momente ked som vychadzal z pitu ma dobiehali dvaja jazdci, nevidel som ich na mapke (dajako sa tam zamaskovali), chcel som aspon jedneho pustit pred sikanou no blokli sa kolesa a uz som len trpol a cakal na ... koniec. Sikovny to chalanisko sa vyhol (ani som este nezistil kto to vlastne bol), chcem sa mu ospravedlnit za pripadny stres pocas tejto ukazky ako sa to nema robit.

Nu som sa dajako rozpisal tesim sa na WH ale musim potrenovat no uz s vlastnym setom.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote