View Single Post
Old 22.3.2011   #58
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
... Dám blinkr, na kterou stranu má jezdec jet ...
Nepsany pravidlo je, ze se blinkr dava na tu stranu, kam se uhybas (presne jak uz psal GothaR).

Osobne jsem s jezdcema o kolo pomalejsima nemel problemy a dokonce jsem trpelive vydrzel za jednim jezdcem krouzit 2 kola, nez mi dal sanci ho predjet, prestoze me kvuli tomu dotahoval Lubik. Jsou to proste zavody, na trati nejsem sam. I ten pomalejesi zavodnik si jede svuj zavod a je mozny, ze pusteni na nevhodnym miste by znamenalo, ze ho dotahne nekdo, pred kym brani svou pozici. Ono jde dost casto o to, ze behem jizdy mi i dve zatacky prijdou jako vecnost. Vetsinou az s odstupem casu zjistim, ze pul kola opravdu neslo bezpecne pustit.
Osobne se priklanim k nazoru, ze pokud to neni primo umyslny blokovani, tak cca ty dve tri kola to nehrotim. Pak bych uz asi zacal bejt hodne nervni
Ale jak to byva, pravda je vetsinou nekde uprostred, takze treba u me nastaly situace, kdy me moh pomalejsi jezdec pustit behem dvou kol na ctyrech dlouhych rovinkach pouhym pomalejsim zrychlovanim. Taky jsem nechapal, proc kdyz vidi, ze mi to v zatackach jede vyrazne lip, me na rovince nepustil. Prosim, vsimnete si, jak diplomaticky nikoho nejmenuju

Ceka nas BW, tam se da do kopce poustet krasne, tak to urcite bude lepsi ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote