View Single Post
Old 21.3.2011   #45
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nem?l co srát? Jako názor dobrej, ale zkus na to nahlídnout taky z jiný perspektivy. Jedu za autem už 2 zatá?ky nalepenej, má modrou. Jede si prost?edkem, neni šance ho p?edjet. V další zatá?ce jsem už úpln? na dost?el, jedu si svojí (tzn. ideální) stopu. V tom auto p?ede mnou z ideální stopy vyjíždí vlevo. Neváham ani setinu vte?iny a jedu. Když tu mi to jezdec o kolo zpátky zav?e. Podobným zp?sobem m? v onom míst? pustilo bezpo?et lidí bez problému. Kdyby jel ideální stopu, nestalo by se to. O prase?inach nehodlam diskutovat, když mam modrou a n?kolik set metr? už blokuju auto nalepený za sebou, neni n?co ok.
......mne spis zarazila tva nedockavost,takhle bezhlave se tam cpat v nejnarocnejsim miste , s autem bezpritlaku s takovym naskokem a predjizdet "neznameho" jezdce na konci pole? On se stim pral co mu ruce stacily,takze musis pocitat ,ze ti "uhne" pro nej na "bezpecnem " miste
a vubec ....tobe asi nemusim vysvetlovat jak a co s modrou ne? I v realu musi prvni sundat haksnu z plynu, aby nezboril pomalejsi borce a neposerese z teho ...ze ???
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote