View Single Post
Old 22.12.2011   #28
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
3.kolo: v tý rychlosti jsem lehce ?ukl o brzdu,abych do Vyviala ne?ukl a zbyte?n? ho nerozto?il v tý šikan?,která vynáší,pokud do ní nenajedeš dob?e a to já dost dob?e p?es n?j nevid?l,takže žádnej ?mysl vypolohovat jej v tom nebyl...
Hafík to vyjel krásn? ?ist?,jak jsme v tom t?etím p?i nájezdu do té táhle šikany byli u sebe tak sem už v?d?l,že je zle.Cht?l jsem nejd?íve Hafíka rad?ji pustit a ubral nohu z plynu,jenže on ve stejný okamžik p?ibrzdil,aby pustil m?.Musel jsem teda risknout projetí i za cenu smyku.Ta zatá?ka je velmi nep?íjemná a jak tam najedeš jen trošku jinak,jdeš do trávy nebo do smyku.Pak už jsme byl totáln? rozhozený a když jsem vymotal ruce z volantu dojel m? zezadu Gepas.Byl rychlejší o 16 Km a Já se mu snažil uhnout doleva mimo závodní rychlejší stopu.Bohužel jsem to ud?lal tak blb? a neš?astn? že jsem nás vyblokoval na trávu.Umysl v tom nebyl.Byl jsem po?ád rozhozený z toho smyku p?edtím.A ten blbý pocit dvou zavin?ných crashu beh?m 300m....prost? zoufalec .Gepasovi se tímto omlouvám pokud jsem tak ješt? n?u?inil.Na celou událost jsem se díval snad ze všech úhl? a tloukl se p?itom hlavou o st?l .Našt?stí do druhého závodu jsem se uklidnil a na kritické místa si dal po?ádný pozor.Skv?le jsem si zabojoval s Maryškou.P ,kdy jsme si vraceli p?edjetí tak 3 kola .Zbytek dlouhého závodu byl pro m? pokus dostat se ze samotného chvostu na vyšší metu.
HBVLibr is offline   Reply With Quote