View Single Post
Old 15.3.2010   #17
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Moc som sa tyzden pred pretekom nepripravoval, celkovo asi hodina hotlapenia a cca hodina a pol na odladenie pretekoveho setu, takze som bol prekvapeny hlavne v kvalifikacii, ale aj v pretekoch ze som ako taku rychlost mal. (az na tie chyby)

R1: Hlavny problem bol, ze som sa v celom prvom kole trapil so zahadne zapnutou automatickou prevodovkou, nakoniec som musel zastat a rucne cez menu to prehodit spat na sekvencnu. To ma totalne rohodilo a zacal som robit chybu za chybou, mozno aj ten vietor tomu prispel. Na to kolko chyb som spravil celkom pekne umiestnenie (viditelne som nebol sam )

R2: V druhom preteku sam i pretekalo velmi dobre, skvele suboje som mal s Flamom, ako i so Loukotou, Sufrym, Zabbim (tusim tebe sorac za par tukancov to ale uz bol za mnou Superobo a zo sposobu jeho jazdy som bol kapanek nervoznejsi). Horsie to dopadlo s Badom, ale ako som pozeral nechal som tam po spomaleni miesto, ty si to chcel vyuzit a ja som to necakal, takze to vidim aj ja ako race incident. Skoda.
No a kliniec za aj druhym pokazenym pretekom bol predbiehaci nanever Superoba po neviem kolkych tukancoch zozadu. Vybral si na to 'idealne' miesto a tak to aj dopadlo. Nievem ci si lagoval, ale ked lagujem tak sa na to vykaslem a samozrejme pretekanie nie je len o hotlapeni ale aj o prehlade na trati!
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote