View Single Post
Old 25.12.2014   #1016
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Ano zelene plochy za obrubnikem se chova v AC neco jako zakryta trava, rovne to ztraci trakci/rychlost a pokud na tom nekdo zataci tak to jde do smyku. Chova se to jako travnik ale bez tech hrbolu co ma trava v AC.
Taky jsem cekal ze na spouste trati to bude zelene natreny asfalt/beton apod. proste tvrdy povrch s podobnym gripem asfaltu s tim ze nadmerny vyjezd na nej bude penalizovan atd. Prijde mi to na vsech tratich stejne, klidne i kdyz tam je trat a pak asfalt tak pokud mezi tim je zelena tak je to ten klouzavej hnus a ne zeleny asfalt. Treba to asfalt je ale tak moc natreny a vyhlazeny ze je to jak zrcadlo.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Toto ma sialene rozosmialo (hlavne to rozbite okno po naraze zozadu ), ale bohuzial je to kruta pravda a kvoli tomu som uz online hru milionkrat vypol a isiel radsej pohotlapit na nejakej trati sam, lebo tam sa aspon nenas*rem z tohoto sablonoviteho priebehu kazdeho zavodu
Public stoji za starou belu. Neco jako LFS demo, bezny LFS server bez adminu atd. bych to prirovnal. Spousta lidi ani neumi udelat ciste kolo po trati.

Quote:
Od v1.0 sa mi to zda fakt jak nfs. Pamatam si ze M3 GT2 bolo pomerne tazke. Ano malo to grip ale ked dal clovek tomu len trosku viac plynu na vyjazde tak letel do pretacaku. Teraz to auto vobec za nic netresta, co je fakt divne.
Zkousim to po roce od koupe asi 14dni ted. Prvni dojem byl "Arcade Corsa". Model je klouzavy v porovnani s LFS a proste jiny. Hure se cte ovladani auta a vsechny default setupy jsou nedotacive a auta klouzou porad predkem ven. Hodne jich je take mekkych a plavou jak lode. Staci kouknout pres apps na parametry a nastaveni vozu a je to obcas vcelku jasne proc to jezdi jak vrak. Tim padem se auta ovladaji jednoduseji, nepretaceji se ani ta premotorovana monstra a najezdy do zatacek se daji prestrelovat bez tezkych nasledku. Casove clovek ale ztraci necistou jizdou.

Spa Eau Rouge s GT2 je to plny plyn, porad. M3 GT2 2:15:655, 458 GT2 2:15:814. Z jezdeni na public online chaos serverech ALOOG.

Quote:
Inak obrubniky su kamen urazu vzdy a mam pocit, ze v reale tie obrubniky vobec tak netahaju auto ako v hre. Ani nepomozu az tak zatocit (v AC mam pocit akoby ten obrubnik v zakrute chytil vnutorne koleso a auto pretocil smerom do stredu zatacky az prilis vyrazne.
Me v AC netahaji vubec, jedine na nekterych hillclimbech se da jezdi trochu rally style a nechat se tahat nebot tam jsou propady dolu vedle asfaltu.
Duvod proc me obruvniky otaceji treba s M3 DTM na Silverstone je ze najedu zadnim hnanym vnitrknim kolem na obrubnik a v AC to tak nejak znamena velkou ztratu gripu a to vnejsi kolo to neudrzi a auto jde velice rychle do driftu nebo se rychle otoci. Zalezi na zatacce a najezdu.
Jedine kde me obrubniky kopou jsou takove ty s 10cm hrbolem
Ale treba s Lotus 2-11 v zavode je nejrychlejsi lidi prejizdeli a to tak ze ho prejeli aby byl pod autem mezi obema koly. Je to docela slusne zkraceni a zrychleni v sikanach. Imola se jela.

Nejake zname zakerne obrubniky? Rad bych je vyzkousel.

---

Jede se dnes nejaky organizovany zavod?

---


Jsem zvedav jak dlouho se mi v AC podari udrzet WR, 1 den?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 25.12.2014 at 17:02.
JackCY is offline   Reply With Quote