View Single Post
Old 17.10.2014   #967
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bejvalo View Post
u nás máme trento s cobrou. kdyby si svezl v teto kombinaci urcite nahod nejaky cas. psal ale HonazNB ze tam ani pry zadnej cas nebezi tak nevim. od stredy jsem na chate tak dnes vyzkousim. zadnej bestlap jeste nepadl tak kdyby byl zajem muzem zmenit vozidlo jeste
Cobra p?edpokládám ta od AC, ne ta moderská...
Zkusím ve?er, projel jsem jen pár prvních zatá?ek a nebylo to nic lehkého. S ?asem je problém jako býval vždy jak píše GothaR, musíš si nahodit na obrazovku tu normální miniaplikaci která ukazuje ?asy na kolo a vystartovat hned po restartu, protože ?as b?ží hned jak se objevíš na trati, ne až se rozjedeš. Cílový ?as jsme ?ešili screenshotem v cíli. U Cobry ale po?ítám, že rozestupy budou v ?ádu desítek sekund, takže n?jaká sekunda na startu nehraje roli. P?vodn? jsem m?l na mysli n?co leh?ího, ale zkusím.

GothaR: no zvuky asi doplní, ale p?edpokládám, že fyzika a optimalizace stejn? bude u AC verze lepší. Minimáln? tu stage S/C asi nebude d?vod držet, uvidíme. Já to cht?l mazat protože m? p?vodn? ve výb?ru mátlo, která je vlastn? ta "pravá", te? už jsem se v tom trošku zorientoval, tak už nejsem do mazání tak hrrr
Pablo is offline   Reply With Quote