View Single Post
Old 17.10.2014   #962
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Updatnul jsem Ceskej server, je tam LaFerrari @ Spa, E30 M3 @ Spa, Cobra @ Nurburgring, 1m s3 @ mugello. Pokud chcete nejaky kombo, klidne navrhnete. Dam tam asi jeste nejakej lotus. Enjoy.
ako funguje 1M S3 bez toho aby sa znicil motor? lebo mne sa zda ze clovek moze pustat pri preradovani plyn kolko chce no stale svieti poskodenie motora...viem ze je to turbom ktore sa klavesami 0-9 da nastavit na nizsie, tak aby k poskodeniu nedochadzalo no aky je potom zmysel toho auta?

Inak zatial Spa super, prve kombo co som isiel na 1.0 bolo LaFerrar@Spa a to auto sa ovlada aj bez TC nenormalne jednoducho..az sa mi to nezda... skoda ze propagovany damage nestoji viacmenej za nic lebo v 250kmh proti muru to neurobi nic...cakal som o dost viac no asi tie licencie fakt urobia svoje...co je velka skoda...

A celkom sa mi zda ze sa zlepsila grafika....ja jazdim sice stale na min detailoch kvoli vykonu pc, no cele to vyzera o dost lepsie, co ma tesi asi najviac, ale to ma toho caka este vela, co otestovat

Trento som este neobjavil...teraz citam ze iba SP...tak zajtra testnem
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote