View Single Post
Old 23.1.2011   #7
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Trápení v šikan?, jak jí projet po?ádn? jsme zjistil až na konci 2. závodu... Takže 2.

R1: Fxr vp?edu, fxr vzadu... P?kná vyhlídka. Toho vzadu mi efektn? odstranil n?kdo v xrr na 3. fleku, takže jsem se mohl soust?edit jen dop?edu. Držel jsem se na Ljubikovi dost?el a hledal místo k p?edjetí. Ten mi to ale uleh?il sám, když nejspíš psychicky nevydržel (pak jel p?kn?, v žádnym p?ípad? jsem mu neujížd?l). Takže jsem si pak celkem v klidu držel 1. flek, jenže pak p?išlo p?edjížd?ní skupiny jezdc? o kolo. První m? stál celý náskok na Ljubika, který m? následn? p?edjel... Druhý to nejspíš zadrápnul p?ed Ljubikem a tak jsem to do n?j napálil zezadu. Ljubik si tam pak zkrátil tra? a nevešel se do poslední zatá?ky, takže jsem trochu rozpa?it? p?evzal zase vedení. Na následující rovince m? pak n?kde v xrr d?lal celkem jasným gestem místo, jenže t?sn? za cílovou ?arou to do m? picnul z boku. Sorry za troubení všem, ale n?kte?í d?lali fakt zvláštní v?ci. Vim že je to nep?íjemný ale n?kte?í mi ukázali že i když vypadají že m? vidí, tak nejspíš ne. Se št?stím 1.

R2: Start mi celkem vyšel, podržel jsem si i po 2. zatá?kách 8. místo. Dostal jsem se až na 6. flek, jenže pak jsem potkal své nešt?stí jménem Rodo. Byl jsem rychlejší asi o p?l vte?iny na kolo, hlavn? v 2. sektoru, kde do esí?ka po 1. splitu brzdil. Párkrát jsme se tam ?ukli, ale fxr crap box má lepší výjezdy ze zatá?ek a o 8 koní víc... Takže jsem ho nakonec nat?sno p?edjel asi až v 17. kole v tom nejnemožn?jším míst? na p?edjížd?ní, ale jinde to nešlo. Tady jsem byl o parník rychlejší a jinde to nešlo. Pak jsem kone?n? mohl jet svoje, jenže na stažení 6ti vte?in na ?ele jsou 3 kola dost málo... Takže 4. flek.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 23.1.2011 at 22:06.
Ghost_CZ is offline