View Single Post
Old 6.3.2011   #27
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

http://altp.legolem.com/index.php?op...d=19&Itemid=63


"4. Nastavení voz? a zastávky v boxech
Nastavení vozu m?že jezdec do kvalifikace a závodu m?nit dle libosti."
Juchú! Bál som sa že bude obmedzený setup. ;-) (joke) :-)


"Start:
...
Kdo tak neu?iný bude"
Preklep.


"7. Pravidla
...
prost? HLVC valid."
Toto vídavam v každých pravidlách a nikde nie je napísané že ?o to je. ;-) Ale asi mechanizmus ktorý kontroluje uploadované hotlapy na lfsworld (nie je to presne napísané ani v LFS manuáli, nevidím to ani na lfsworld). Žeby Hot-Lap-Validator... éé... Crysis 2?


"CHAT - chat je zakázan až do doby než ho povolí admin"
Nie vždy viem kto je vlastne admin, mal by sa na úvod predstavi?. :-) OK, píše žltou. Takže pošlete "chat povolen" bielou a penalizácie budú len tak lieta?. :-)


"8. Protesty
Rozhodnutí bude oznámeno na fóru" (link)
Rok aj 8 mesiacov nebolo rozhodnuté o žiadnom proteste? (minulé ligy)


"A pokuste se i posat"
popsat


"11. P?ipojení
V p?ípad? vypadnutí více jak 50% hrá??"
Neviem ako tu vyrieši? situáciu ke? sa ?udia po výpadku servera odpájajú lebo majú už iné povinnosti... ?i sa dohodnú? na najneskoršom ?ase kedy pretek musí skon?i?, povedzme 22:00, a ak to nebude vychádza?, ide sa bez diskusií o dva týždne.


"Pokud vám hra spadne p?i závod?, m?žete se p?ipojit až na další závod."
?iže o dva týždne. :-) A fakt z posledného? (Viem, úprava dvojpretekových pravidiel.)


A mám šibnutý nápad - ak sa niekto ospravedlní z konkrétneho preteku, nech za?ho ide AI. :-) Vietor nebude, tak pre?o nie. :-) Neprítomný by si potom odskákal aj prípadné protesty. ;-)


PS: V poslednej dobe som robil v robote review špecifikácií, tak sorry. :-) Ale toto som odflákol, ne?ítal som pozorne. Aj tak neviem ?i budem prijatý. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote