View Single Post
Old 18.6.2007   #2
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Volny trening : Podarilo se mi vyrovnat svuj HotLap cas, takze docela slibny zacatek

Qualifikace: Nepodarilo se mi zajet jedno jedine rozumne kolo, takze po velkem trapeni tusim 9. flek ze 14-ti

Sprint: zase trapeni a nakonec 7 misto.

1. Long : Po startu tam byla nejaka kolize a ja se propad tradicne dozadu. Pak stihacka dopredu a kdyz jsem byl na 6. miste odporoucelo se mi pripojeni

2. Long : Zkusil jsem se pripojit a jelikoz pripojeni drzelo, rek jsem si, ze zkusim jet. Na start jsem sel na Poleposition (poprve v zivote , ale nervy to ustaly) a po chvili jsem se ritil okruhem s velkym naskokem pred ostatnimi. Nevim co se prihodilo, musim zkouknout zaznam. Dokonce jsem zajizdel nejrychlejsi kola az jsem se toho lekl, ze to jde nejak snadno. Nekdy v pulce zavodu jsem si vsiml, ze se priblizuje pronasledovatel rostreet. Vzhledem k jeho predchozimu vyhranemu zavodu jsem si rikal, ze bude otazkou casu, kdy na me zautoci. Prvni podjizdeci utok jsem ukazkove odvratil, ale za chvili uz jsem byl druhy. Chvili jsem se jeste drzel pomyslneho provazku , ale pak drobne chybicky a rostreet poodjel. Pak jedna vetsi chyba, vylet mimo trat a rekl jsem si, ze druhe misto taky dobre, takze zklidnit adrenalin a v poklidu do cile. Jenze v predposlednim kole se mi rostreet zase ukazal na obzoru a docela jsem posunul prah odvahy a rikal jsem si, jestli udela chybu (a ja ne!!!) tak by to mohlo vyjit. Jenze rostreet uz zadnou dalsi neudelal a ja dojel s 2-sekundovou ztratou druhy.
Pro me obrovsky uspech, moje prvni bedna, i kdyz sice DIV 4, ale presto mam neskonalou radost i kdyz prvni long dopadl jak dopadl.
Me diky patri adminovi, rostreetovi a vsem ukaznenym jezdcum.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová

Last edited by Kurt_Kombajn; 19.6.2007 at 00:15.
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote