View Single Post
Old 10.11.2012   #246
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Aby jsi zajel takove casy, jako hodne sekas sikany? Co jsem mel moznost pozorovat, tak nekteri zavodnici to berou hodne na hranici regulernosti. Kdy uz byli celym vozem mimo trat.
Sekam co se dá, od toho má každý také auto vysoko. Jedno kolo z?stává pokud možno na trati nebo obruníku trati XD

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Dobrý a te? si zkus ud?lat set a zkusit si odjet závod...
Ano o tom vím a také jsem si to zkoušel v?era. 11 kol s FXO, 4-5 kol to rvu a jedu pod 34.5 asi pak už to jde na 80°C a jede to 35-36.
Ale zase mam myš a klávesnici a jezdim jak prase, kdo chce tak gumy ušet?í a ?asy zajede lepší.

Dnes jsem si odjel 16 kol s RB4, gumy beru až na 80 až 90 což je moc. Ale ?as na 16 kol: 25:29.66
startoval jsem ale z pitu jelikož byla kvalifikace, takže cca 78 bez turba na výjezdu z pitu oproti pevnému startu s XRT p?i závod? jež bylo: 25:29.41 a gumy 80 až 84, moc.
Nemam replay z XRT tak nem?žu porovnat bez toho prvního kola. P?ijde mi to vyrovnaný.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Jak jsem ?íkal, hotlap je úpln? jiná liga než závod. Podle m? v závod? bude nejlepší asi dob?e ?iditelné FXO. Setup se dá ud?lat, už jsem to mnohokrát vid?l. XRT bude takový st?ed a nejh??e mi vychází RB4. Dlouhé a rychlé zatá?ky, krátké rovniky, to p?esn? tomu autu nesedí. Už na AS2 to RB4 trochu pálily a to tam jsou 2 zatá?ky a dlouhé rovné úseky, kde se dá chladit...

JackCY - hotlap o všem nevypovídá, obzvlášt? v této kategorii

M?j skromný soukromý názor
Také jsem ?íkal že rvu gumy co to jde, to nebyl pokus o závodní tempo.
Jinak souhlasím, na ovládání mi vychází po úpravách nejlépe FXO. Pak RB4 a nakonec XRT. Z XRT je defakto nedotá?ivá potvora aby se s tím dalo v?bec jet a zadní gumy hned neodešli. Je to trošku o zvyku a nedaj se stim d?lat takový chyby jako s p?edohrabama.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.11.2012 at 19:39.
JackCY is offline   Reply With Quote