View Single Post
Old 20.12.2011   #16
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

taky pár slov

jelihož jsem po?ád v luft? tak jsem nem?l skin ( ?íslo ) .. a to jsem ti pravidla d?lal .. do p?íšt? napravím

Q: nic moc v?bec nechápu že jsem se nemohl soust?edit natož zajet n?co po?ádnýho jestli i špatný FPS nevím a to p?i tréninku v poho ?as 1:39

Sprint: jedna chyba rozoto?il jsem se pak mne n?kdo skosil ( chapu to už se nedalo uhnout ) a pak jsem kroužil s rozbitým autem takže žádná sláva byl jsem rad že jsem dojel

Long: start z 25. místa ... pak jsem vid?l pár boura?ek kdy mi to p?ipadalo jak destruction derby ( jeden tam p?ilítne a ostatní litaj ) no pak kroužil na 18. dostal jsem se i na 14.místo ale ke konci už to p?estalo n?jak jezdil tak jsem se zas propadal na 18.

Pro babyho : v té šikan? z kopce p?edtím jsem tam 2x do tebe štouchul za to sorry ale šikane jsem ti to místo d?lal protože jsem v?del že tam jsi a pak jsem koukal že jdes do gum a to mn? stvalo, spis v??ím že t? víc naštval ten ?lovek co t? narval zezadu a poslal t? úpln? ven co v??ím že už jsi nem?l nervy


Taky díky všem za ú?ast p?eji všem krásné vánoce a štastného silvestra a pak se zas uvidíme na trati
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 20.12.2011 at 09:35.
kremilekcz is offline   Reply With Quote