View Single Post
Old 19.12.2011   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Zvykání na nevylad?nej set a navíc jsem n?kde brzo pod?adil a poni?il motor. 22. místo asi.
R1: Vyrazil jsem kup?edu a využil souboj?, takže jsem se dostal až do první desítky. Super závod, 8. místo.
R2: Start z 1. místa, tomu se ?íká št?stí. Ze za?átku boj s Vlkem, kterýho jsem se jakž takž dlouho držel a ?ekal kdo m? dožene s XFR. Po pár chybách m? dohnal pan Vovesný, kterýho jsem se cht?l držet na slipstream ale zase jsem zachyboval. Potom m? dohnal Rodo s Franckem. P?kný soboje, akorát Francek mi to v tam 1. levým vracáku poslal. Je pravda, že jsem mu tam nechal místo, ale kdyby normáln? dobrzdil, tak by m? podjel a nebrzdil by o m?. Potom v tom samém míst? p?ilet?l Ljubik a poslal to tam úpln? bezhlav? do Roda a do m? v posledním kole! 5. místo.

Nechápu, že nem?žete udržet nervy a po?kat si na rovinku a pomalý UFR p?edjet. XFR je mnohem t?žší a UFR odpálí jak nic. To je šikana!
Budu podávat protesty a vy s tím taky neotálejte, protože jinak se nic nezm?ní a Sportovní komisa?i se budou nudit.
Jinak ú?ast obrovská
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote