Thread: iRacing
View Single Post
Old 26.7.2013   #562
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Ghost: NTMv5 taky n?kdy ozna?ován jako N5TM je verze modelu pneumatik. Býval OTM, se kterým iR za?ínal, pak za?li d?lat NTM (New Tire Model) a první auta co ho dostala m?la rovnou verzi 3, pak ho upravili na v4 až te? mají všechny v4.5 a Lotus 49, Skip a Street Stock mají v5, která mnohem víc odpouští a lépe se chytá a dá se slidovat.

Jinak když máš tu C6R, tak nechceš zkusit 2.4H of Spa? Je to NEO Endurance liga (mrkni do private leagues). Už jsem s nima jel 500km Spa na ja?e a dojel v GT1 11 z 20 (a to jeli lidi jako Pablo Lopez, Fredrik Follested, Anders Dahl...) a mohl bych asi dojet i líp, ale hned v 6. kole m? provider restartoval p?ipojení... Tak snad to tentokrát vyjde.

B?lda: Jestli chceš do V8SC, tak ur?it? p?es Mustanga. Princip ?ízení je u obou stejný, akorát Mustang má mén? koní a je pomalejší. Jinak s V8SC se p?iprav na to, že se to ne?ídí tak snadno, jak to vypadá na videích. Je to 1,5t hompora s pevnou nápravou na malých 16' a extrémn? silnou a t?žkou V8 umíst?nou vp?edu a podle toho se to taky chová.

EDIT: Australani jsou dobrá parta a závody se jezdí v ned?li a v pond?lí dopoledne našeho ?asu.

Já chci tuto sezónu pokra?ovat s FW31, ale trochu m? d?sí to, jak spousta lidí odchází, protože to nemá grip. A já si to do ve?era nem?žu vyzkoušet. ?ekám celý týden, než se dostanu dom?. Pokud by to bylo nesnesitelné, tak p?ejdu na C6R (nebo L49), protože ve V8SC ud?lali dost p?íšernou volbu tratí.

Last edited by salik1992; 26.7.2013 at 09:02.
salik1992 is offline   Reply With Quote