View Single Post
Old 4.9.2008   #42
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

ad modra vlajka - asi bola moja pripomienka uplne inak pochopena. Keby niet kontaktu Attiho s Kurtom, ani by som necekol. Ale ked uz, tak som si dovolil na to poukazat. V ziadnom pripade som tym nechcel nazvat Kurta prasatom (bolo to vseobecne konstatovanie), tiez ho poznam ako fair zavodnika a o to viac ma prekvapila jeho reakcia na trati.

Co som tym chcel povedat je to, ze ma nepustil hoci mal moznost a voci tym vzornejsim mi to prislo nefer. Mna by ta sekunda-dve az tak netrapili, islo mi len o princip - bolo mi luto, ze clovek chce inemu dobre a sam ma z toho skodu.

(Mimochodom v kvalifikacii som pri zahrievacich kolach uhybal aj do travy pred kymkolvek kto sa priblizil. Vysledok ? Vacsinu ostrych kol som bol blokovany aj ked som si nechal odstup... Co mi len potvrdilo "od dobroty do zobroty" alebo "cim je clovek vacsie prasa, tym lepsie pre neho" - na nikoho tym nenarazam, len konstatujem. Niekto moze mat ine skusenosti, toto su moje. )


Ak sa este mozem vyjadrit ku kontaktu Jimika s Bohemianom, v podstate suhlasim s reycom. Chybu spravili obaja, ta Jimikova sa zaobisla bez nasledkov, ta Bohemianova uz nie. Myslim ze nazor "predbiehat sa da vsade" je velmi odvazny a bozechran aby sa tym zacal riadit kazdy ! Aj ked pri ovela pomalsich zavodnikoch je pouzitelny, no v tomto pripade neviem neviem. Tolko moj nazor, nechajme rozhodnut panov komisarov...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote