View Single Post
Old 18.9.2007   #11
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Mel sem dobrou naladu a podle toho vypadaly i vysledky.

Q: Jel sem bez problemu. Hned v prvnim rychlym kole sem zajel tusim 1.47.2x a to me uklidnilo. Pak uz sem jenom testoval pneu na zavody.

S1: start z poleposition se poved a Ag za mnou nedelal zadny tlaky takze T1 bez problemu a pak uz jenom hotlapeni do cile.

S2: Start z pulky pole byl zajimavej a zazil sem par souboju. Bohuzel par lidi me trosku zklamalo ze nebojovalo tak jak bych od nich cekal, proste mi prislo ze ste me pustili. Kdyz sem se nejak prokousal do vedeni tak sem zas hotlapoval do konce.

Long: start z uplne posledniho mista byl jeste zajimavejsi nez z pulky pole. Hodne lidi se postuchovalo takze sem se bezproblemu dostal az na treti misto. Tam sem se asi na jedno kolo zasek pac tam byl Kid jeste s nekym a ani jeden me nechtel pustit. Konecne peknej souboj. Nejvetsi nervy byly kdyz ja s Kidem sme jeli bok po boku v T1. Pak nastesti trosku povolil a ja ho predjel. Pak sem se dlouho rozhodoval jestli vymenim gumy a rikal sem si ze jo pac sem chtel zkouset rychly casy a nebavilo by me setrit pneu. I po vymene pneu sem se vratil na prvnim miste a zaclo dalsi hotlapovani. Nakonec z toho byl cas pod 1.47.

Celkove se to povedlo.
Felix is offline   Reply With Quote