View Single Post
Old 17.9.2007   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Predem musim napsat, ze INSERTy za tohle kombo nemam rad.

Q: PB, 7.

R1: Po startu posun dopredu, na zacatku druheho kola chyba v t1 a prehnaly se preze me asi 4 auta. V druhym vracaku jsem pak podradil o jeden stupen vic, nez jsem chtel a sel jsem pres Novase ven. Pak do me z nejakyho zahadnyho duvodu vletel Duuku, cimz mi zrusil PZ kolo. Skoncil jsem zahrabanej.

R2: Start zezadu, opet posun, mel jsem vyhlidky na prvni 10, ale na zacatku druheho kola se z travy do plnyho provozu hrabal Novas a ja jsem mel tu smulu, ze primo do me. Propad, stihacka na 12. misto, ale v poslednim kole jsem mel tvrdy souboj s Vazlim, ktery mi nedal ani centimetr, tukl jsem do nej, trava, smyk, propad na konecne 14.

Long: V T1 jsem brzdil driv, nekdo zezadu se do me lehce orpel, nacez jsem to oprel ja do Duuka a otocil ho... sorry. Ve 3. kole jsem se dostal do cela, kde jsem vydrzel do te doby, nez se prihnal Felix. Pak nebylo moc co resit. Na druhym miste jsem krouzil az do boxu, mel jsem mezitim par peknych souboju, napr. na cilovce s Agarashem a Mirim, to byla srdcovka. Po boxech ve 13. kole se za me zavesil Duuku a po chvilce me predjel. Nestacil jsem na nej, tak uz jsem jenom kontroloval naskok a dojel 3.

PS: Felixu neblbni.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 18.9.2007 at 07:04.
Kid222 is offline   Reply With Quote