View Single Post
Old 8.3.2010   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak nahodim taky pár slov k tomuto preteku

Uz od zacatku se mi trat docela libila ale casy se mi nejak nezdali, ale nejak sem cejtil ze by to ted mohlo vyjit, mozna i tim ze dost lidi trenuje uz spis FOX.

Q: druhy kolo bouda,kola,bouda,kola,bouda,kola,bouda,kola,bouda, kola-pohoda, po 3 kolech sem to nejak dovez do depa kde to kucii sikovni spravili. Cas sem zajel 1:28:16 coz me hodilo na 3 flek a pak uz sem jenom pomalu propadal, nakonec 8 misto. Jakz takz

R1: start klasika, prvni zatacka trochu tesna, zezadu me nekdo natlacil na tomase myslim (tim se omlouvam) ale pokracovali sme dal. Ja kolem 8 mista, postupne sem se prodiral az na 6 kde sem krouzil nakejch 22 kol, pak chyba a Gepas sel prede me, byl to super zavod, super souboje. Do ty doby zatim nejlepsi zavod pro me

R2: Start z 2.fleku, krasa, prvni zatacka a krouzil sem 1., cca 9 kol, pak chyba a zas ten Gepas , pak sem dlouho krouzil na 2 flecku, nez se ke me priblizil Francek, ani jsem nezkousel se branit pac bych nas brzdil oba a stejne vime jak by to dopadlo, cili jsem ho malilinko pustil a pokracoval na 3 fleku, to sem si docela hlidal, i rozestup za mnou kde uz dotiral Jirka, bohuzel pak prisli na radu okolaci a zrovna v pravy zatacce pred mostem kde musite nabrat sem musel pribrzdit, cehoz vyuzil rozjetej Jirka a uz sem byl 4. Takle sme to dokrouzili i do cejle, taky super zavod, zatim nejlepsi flek,spousta boju, a jizda po boku tech "rychlejsich" me hodne bavila, tim padem i nejlepsi zavod z ALTP.

Tak sem si to vybral a s Foxkou to budou kazdy 3. kolo hodiny jak to zatim vidim
Rodo is offline   Reply With Quote