View Single Post
Old 7.3.2010   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Moje oblíbená tra?, ovšem do tohoto závodu jsem nastupoval s tím, že setupy nejsou dotažené na 100% a že mám ješt? n?jaké (Velké) rezervy.

Q: ?as nebyl zas tak špatný, 28.3 byl m?j pr?m?r, ovšem z 9. místa jsem v?bec radost nem?l.

Race 1: V?tší jistotu jsem snad nikdy nejel.. Ze setupu jsem byl dost na rozpacích, protože 10 odjetých kol p?ed závodem ukázalo, že se mi to bude h?át, tak jsem p?ed Q trochu p?eklikal setup a doufal, že to bude právné ?ešení. Jak se ukázalo, tak nebylo. H?álo se to o n?co mén?, ale bylo to strašn? nedotá?ivé. Jízda to byla všeljaká, až 11. v cíli.

Race 2: A dost!... ?ekl jsem si. V?d?l jsem, že na tomhle setupu se jet nedá, tak jsem naslepo poklikal na podvozku a doufal, že to bude správn?. Byl to risk, ale vyplatilo se. Odza?átku jsem jezdil úpln? jinak a bylo to znát. Propracoval jsem se p?ed WT_Tomáše, Ljubika, Pedro to hodil na boudu, GothaR to zav?sil do travy, toto vše m? neuv??iteln? nakoplo a já jezdil opravdu p?kn? (Musím se pochválit), P?edemnou byl P@cho a musím ?íct, že takovýhle souboj dlouho nepamatuju. XFR bylo rychlejší a hodn? získávalo na brzdách, hlavn? v pravé zatá?ce pod mostem na konci trati, tam to bylo znát nejvíc. Ovšem UFR hned uteklo, takže na souboj na konci rovinky to v?bec nevypadalo. Nakonec souboj ukon?ila P@chova chyba, kdy p?ed mostem to poslal do trávy a já cht?l už jen v klidu dokroužit. Ale... Masterful d?lal jednu chybu za druhou a já ho opravdu sjel b?hem chvíle. Moc jsem to nechápal, ale OK, bude souboj, snad se p?ed n?j dostanu. V p?edposledním kole jsem si dal skv?lej ?as pod 1:28 a Masterful mi ležel na kapot?, byl jsem hladovej po 5. místu a brousil jsem si nože, ovšem m?j soupe? utekl z pomyslné talí?e p?ed nájezdem na most. Takže 5. místo a celkem spokojenost

Moc jsem netrénoval a neladil auto, protože jsem se sout?edil trochu jinam a bylo to znát. Na p?íští závod se snad p?ipravím lépe
Fast Jarda is offline   Reply With Quote