Thread: rFACTOR
View Single Post
Old 27.7.2006   #138
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

ISI mi nikdy nevyhovoval.. nemel jsem ho rad, nemel jsem to spravny citeni auta, nebylo to ono.. ikdyz jsem mel licenci rF od zacatku co vysla, tak me to prilis nebralo.. nebylo to ono.. vlastne ISI jsem zacinal prichazet na chut az s GTL.. to byla hra, ktera mi ukazala, ze i ISI je pouzitelny a da se s nim szit.. potom vysly mody jako PCC, Megani ci tedka Octavky do rF a videl jsem, ze pokud si dobre nastavim FF a ostatni kravinky ve hre, tak ta hra je velmi dobra.. netcode uz je taky vic nez pouzitelny (precijen start 40ti vozu, to uz je slusny cislo).. ale rF ma stale dost chyb, nedostatku.. spoustu veci by mel opravit novy patch, na ktery se ceka podle me vice jak pul roku jestli se nepletu.. btw toho volantu jsem si nejak nikdy nevsiml.. asi to je tim, ze koukam hlavne pred sebe a asi to je vazne nejaky bug nebo mam taky neco spatne nastaveny.. ono to neni jen v replayi ale i normalne.. asi to spravi novy patch..
Ale jinak souhlasim s tim, ze vic podobnych simu se da jen tezko jezdit.. toho casu nemam az tolik a kdyz mam, tak v posledni dobe vic jezdim rF.. Megani se mi proste libi..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote