Thread: 2.race tiskovka
View Single Post
Old 25.4.2011   #31
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Hanz ak by si pozorne cital moj prispevok (je o dost kratsi ako ten tvoj, ktory som cely precital tak si myslim ze by si to mohol zvladnut) tak by si videl ze nikde som Radkov manever neschvaloval a tiez by ma to rovnako nahnevalo ako teba i ked si myslim ze tazko to posudit inak ako zavodny incident...jedine co som hovoril ze som presvedceny ze v tom nebol umysel ta otocit lebo taky nazor mi pride fakt akurat tak vtipny...
m? by to v?bec nenapadlo, že by to ud?lal, ale ve chvíli, kdy jsem se podíval na záznam a vid?l co ud?lal s volantem a brzdami ... tak opravdu nepochybuji. Nev??ím, že s tolika kilometry Radek nev?d?l, že když je p?ed ním auto, tak že skrz n?j zp?sobem jakým si to namí?il, neprojede, a když mu navíc v tomto úhlu str?í do zád?, že ho neoto?í.

... nemyslím si, že by to plánoval n?jak dlouze dop?edu to fakt ne takže to chápu že by to vyzn?lo jako vtip, ale když už jsme v té zatá?ce byli, p?išlo mu to asi jako dobrý nápad to ud?lat, byl jsem tam vyložen? na rán? ... znáte ho déle než já, já vid?l jen pár jeho zkratkovitých manévr? pod tlakem, takže soudím jen z toho ... ale jako b?žný závodní incident to nemohu brát, protože kdyby závodil, tak by se kontaktu snažil vyhnout na což tam m?l hromadu prostoru ... ale za celou dobu manévru n?kolika sekund žádný manévr o snaze vyhnout se neud?lal, naopak ten volant sto?il ješt? více do m? (záznam nelže) ... pro? to?. To je to co m? upoutalo a co tady ?eším (ne to, že se to stalo, na tom totiž není co k ?ešení, já jsem do sebe nenajel a neoto?il se sám o 180° úpln? na druhou stranu), protože snad každý z nás by ud?lal pravý opak, nebo alespo? já vím, že skrz druhé auto neprojedu ... Já z toho necht?l d?lat aféru, ale po?ítal jsme do této chvíle, že to Radek vezme sportovn?, když už to sportovn? nebral v ten okamžik, každopádn? pravidla na podobné situace pamatují a na to Radek taky n?jak zapomn?l ... Chybami se ?lov?k u?í, já se nau?il za ty poslední dva závody dost a dost, ale nerad bych z?stal v tomto p?ípad? jediný. Samoz?ejm? jedno z ponau?ení pro m? je, v žádném p?ípad? Radkovi neuhýbat a nenechávat mu prostor, jemu stejn? nesta?í.

Sorry, píšu dlouhé p?ísp?vky, jsem zvyklí ze své práce psát detailn? o faktech v souvislostech .... je to nemoc z povolání
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 25.4.2011 at 05:18.
Hanz DD is offline   Reply With Quote