View Single Post
Old 2.12.2012   #357
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: no mohol byt aj lepsi cas i ked Klouczecha by som asi aj tak nedal...2. miesto ok
R1: hned v prvom kole v poslednej zakrute klouczech chyboval...no ja som cakal ze auto na trati ma prednost pred autom co sa vracia na trat po havarii...bohuzial nie a po kontakte s Klouczechom som bol stale za nim, dokonca ma dal aj Jackcy, ktoremu som to nasledne vratil, predbehol hned aj Klouczecha a odjazdil to na spici v celkom prijatelnom tempe
R2: trosku som siel dopredu no havaria v sikane a stratil som par miest pretoze som musel zbrzdit az na nulu a aj tak som bural do aut predo mnou co sa tam rozbili. Potom pri snahe ist vyssie som bral Pabla z vnutra no vysledkom bolo len zavretie a poskodenie PZ zavesu co je na tejto trati dost rozhodujuce. Dalo sa na tom jazdit no nic moc. Bohuzial to vyslo len na 9. miesto z coho som dost sklamany lebo som mal na viac no smoly som mal dost tak mozem byt asi rad za body

edit:to JackCY: mne to v treningu vyhovovalo no v zavode som si hovoril ze by to mohlo byt pretacavejsie...hlavne po tom ako som presedlal z toho Q setu ktory tocil ovela lepsie...budem vediet nabuduce

Last edited by bavorak; 2.12.2012 at 23:36.
bavorak is offline   Reply With Quote