View Single Post
Old 16.4.2012   #131
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Dal jsem prednost vicero pokusum na zavodnim setu i za cenu pomalejsich kol. I tak jsem dosahl na 4. misto s peknym casem

S: Na par mistech jsem zavahal, sem tam ztratil pozici a jindy zas vydelal. Celkove jsem si o jedno misto pohorsil.

L: Klasika v podobe moc opatrnyho zacatku. Misto agresivniho probijeni se polem jako Klouczech nebo Hiromi jsem se casto zasek v soubojich Aspon byly pekny. Nejak jsem se z toho vymotal a zacal stahovat. Dojel jsem APR Petra a spolu jsme slupli kluky z WT. Tady se omlouvam Agentovi - ted ze zaznamu vidim, ze muj predjizdeci manevr spada do kategorie "dive bomb" a jeste to bylo s kontaktem, ale nastesti bez nasledku.
Na zastavku jsem jel na posledni chvili a rek bych, ze jsem na tom vydelal. Po vyjezdu jsem se do Petra hned pustil a po delsi dobu jsme si dali nekolik skvelych souboju. Trochu jsem se s autem pral a dusledkem toho jsme se taky trochu otloukli, tak se znova omlouvam. Ale bez nasledku jsme pokracovali. Petr pak odpad a ja si uvedomil, ze se jeste nekdo propadnul dozadu, protoze jsem jel na 2. miste. Potom uz nebylo moc casu zkusit potrapit Klouczka, i tak ovsem vysledek super

Blackwood si dam jen jako pozorovatel. Trat nemam vubec rad, je tam stezi jediny misto na predjizdeni a i to je nanejvys o drzku. Zato prilezitosti poslat auto pres strechu pozehnane. Nechci se tam trapit.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 16.4.2012 at 21:26.
Lala is offline   Reply With Quote