View Single Post
Old 6.1.2013   #494
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Asi posledný pretek v LFS, kvôli neustálemu prehrávaniu som skon?il aj s GT5, už ma to nebaví. Zvláš? na notebooku a gamepade to nestojí za ve?a. Ur?ite som prvý kto odíde, o ?om sved?ia stovky aktívnych hrá?ov, ktorých neskuto?ne bavia modré vlajky. Dík za ryby! :-)

PS: Nech nikomu nenapadne písa? že tak mám zrýchli?, prípadne ?i chcem aby ostatní spomalili. :-) Nie, chcem si uži? preteky, ale na tomto ni? zábavné pre m?a nie je. To je údel simracingu, maximálne pár desiatok dobrých hrá?ov v celej ?R a SR, a ostatní nemajú šancu. Riešenie nemám, vlastne mám, vyprdnú? sa na to. :-) Ale vydržal som myslím dlho.
Nemyslím si,že je o tom,že by jsi byl pomalej,vzpomínám si,kolikrát jsme spolu bojovali,jezdili jsme tak n?jak stejn? rychle,já jsem se ur?it? o tolik nezlepšil,spíš si myslím,že máš mén? ?asu na trénování a tím i lad?ní setup? k obrazu svému a to je pakl znát.
Jen tím chci ?íct,že nechci p?ijít o dalšího dlouholetého protivníka.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote