Thread: Obsah / novinky
View Single Post
Old 23.3.2015   #87
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
JackCY: nevím, taky jsem to nenašel
Nasel jsem az po 1.1.3. Pridali to na konec asetto_corsa.ini.

Jen me uz prestava bavit si obnovovat nastaveni ini souboru kdyz to s updaty premazou :/
Tak jdu opet s 1.1.4 spocitat hashe a zjistit ktere cfg soubory zmenili.

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
O tom mi ani nemluv, už se n?jakou dobu p?emlouvám k sepsání n??eho na ofiko fórum, jestli jako ti zakladatelé server? jsou normální nebo ne. Kdyby to bylo GT2+3, tak by se to ješt? s p?iv?ením obou o?í dalo. Ale ono to je GTA+DTM+GTx+312T+hypercars+.. Od každého 1-2 auta. Jak se s tím dá závodit? Z celého AC se na publicu stává cruize nesmysl. Server? n?jak rozumn? nastavených (auta, která jdou k sob?) napo?ítáš na prstech a to to má ješt? n?kdo rozumný doma jako test, takže p?i 2 lidech ok, p?ipojí se jich 10 a ping 150+, takže konec.
AC je hodne cruise. Lidi co chteji zavodit je minimum bohuzel a osobne se ani nedivim kdyz to ma tolik bugu jez zavod jednoduse zkazi. Malo jsem jich mel kde bych nejakou botu od AC neschytal. Na fun run je to ok, ale na neco serioznejsiho uz ne.

Na GACRUK jsme meli DTM, ala E30+190+155 a majitel zkousel muj navrh, ale moc lidi jsem tam nevidel tak to opet prepnul zpatky, preci jen je to jeho a tak si nastavi co chce jezdit ze? Kdyz je pusten Nord + mix s Q tak je naopak plno. Na GACRUK je blacklist, ta prisna pravidla o kraceni trate pres obruniky jsou asi pryc ale pokud to nekdo krati ala projedu Imola sikanu schvalne rovne, upomenu, chytime ho znova a jde kick+ban. Stejne tak velky ping, bud se odpoji sam nebo ho odpojime. Adminu tam par je, 4+, tak se tam vetsinou nekdo da najit. Bohuzel velky blacklist take znamena ze lidi co se tam pripoji je mene a lidi se vetsinou nechteji pripojovat na server kde je malo lidi a spise jdou tam kde je narvano. Mit pusten Nord s Q je vcelku jednodussi i na hlidani nez hlidat 10-15min zavody na normalnich tratich a neustale upozornovat a kickovat lidi za to ze je jezdi jak cunatka.

Na ALOOG se jezdi fun zavody 2x tydne. Vcera bylo docela plno, asi budou muset zvysit kapacitu. 1 auto, 1 trat, 1-2 kratsi zavody do 30min za vecer, predchazi P a Q. Uroven zalezi asi jak dane combo komu sedne a kdo prijde. Vcera to bylo konecne hodne vyrovnane i kdyz me auto hodne nesedelo, M235i plavaci skakaci s mekkymi dampery. Zlata GTA oproti tomu.

Kdyz jsem nejaky public server se zavody zkousel, casto tam neni blacklist, ani admin aby to procistil a lidi jezdi jak prasata. At uz je jedno auto nebo skupina podobnych aut, stejne z toho udelaji melu, nebo s rychlejsim vozem jezdi tailgate a narazi jen tak ze srandy do kufru. Deti bez mozku mi to prijde.

ALOOG ted rozjizdi se simjunkies GT3. Organizovani zavodu je spise o tom ze nekdo si sezene ci zaplati server a organizuje.
Provozovat public s pustenym zavodem, bud je prazdno, nebo je plno ale ne plno rozumnych lidi co umi jezdit ale spise plno lidi co nevi ani kde brzdit a jak auto ovladat. Pro nejake lepsi pojezdeni tak nezbyva nez si najit organizovane zavody. I v LFS tomu tak vetsinou bylo, pokud jsme se tedy nahodou nesesli na popularnim severu te doby ktery byl rozume adminovan.

Nemci maji take spoustu ne tak spatne nastavenych serveru, schwarzbierbude, ale narvano tam vzdy neni, v chatu je to nemcina. Zavody take poradaji ale zadny jsem asi zatim nejel. Edit: prave maji pustene GTA, a na jinem DTM. Bohuzel je na GTA 1 clovek a na DTM 2. Servery maji take heslo a kdo je liny tak se nezaregistruje/heslo si nezjisti. Na serverech se jezdi lepe ale je tam mene lidi.

Omezovani serveru je blbost. Pokud nekdo chce server jiny, tak si ho hold musi bud najit nebo sam vytvorit a ostatni lidi prilakat.

Lepsi filtrovani serveru by se samozrejme hodilo. I kdyz vetsinou hledam: GACR, ALOOG, GenR, TAM, primo servery kde uz jsem drive jezdil.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 23.3.2015 at 19:37.
JackCY is offline   Reply With Quote