View Single Post
Old 2.5.2011   #15
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Q: Ve kvalifikaci jsem bojoval o 5.místo s Flejmem ale bohužel se m? neda?ilo a pneu jsem moc neoh?ál a ohledn? pneu jsem m?l stále problémy byli stále studené a proto auto nedrželo tak jak má ,a proto jsem zajel ve kvald? 6.místo.

R: Start ze 6.místa se moc nepovedl hned m? p?edjel Mufisto byl jsem moc t?žkej protože jsem jel na jednu nádrž abych neztrácel ?as v pitu .V 8.kole ud?lal kolega Flame chybu a vjel na trávník a já jsem se dostal na 6.místo.V 11.kole vjel jezdec R.Muller do písku a já jsem se posunul na 5.místo.Ve 25.kole jsem jel do box? a doufal že m? nedojede ze zadu Mufisto ale bylo to jen tak tak když jsem vyjížd?l z pit lane na tra? tak kolem m? t?sn? projel Mufisto rad?ji jsem p?ibrzdil a nechal se p?edjet jinak by to dopadlo špatn? bylo to t?sné.Jedno kolo jsem se držel Mufista ale ve 27 kole jsem ud?lal chybu a vjel jsem na trávník a do písku.Poté jsem se držel na 5 míst? až do konce závodu.Jsem v celku spokojen se závodem.D?kuji za p?kný závod snad nás pojede p?íšt? více.S Pozdravem Petr.
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote