View Single Post
Old 24.12.2014   #1015
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Aspect - s vela vecmi suhlasim a dobre si to vystihol. Hlavne male nedostatky, ktore by nebolo tazke implementovat ale predsa tam stale chybaju a clovek len kruti hlavu nad tym ako je to mozne.

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
... Takže startuju z prost?ed pole-vyjebem se v T1, pokra?uju z poslední pozice, a dojíždím kolem 5týho místa, jak ty lidi odpadávaj do ka?írku. Žadný fighty 2-3 kola. Tady tak 1-2 zata?ky, než mi ten dement vlitne do zá?, až mi z toho rupne p?ední sklo :-)
Toto ma sialene rozosmialo (hlavne to rozbite okno po naraze zozadu ), ale bohuzial je to kruta pravda a kvoli tomu som uz online hru milionkrat vypol a isiel radsej pohotlapit na nejakej trati sam, lebo tam sa aspon nenas*rem z tohoto sablonoviteho priebehu kazdeho zavodu

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
.... M3 GT2 OMGWTFLOL, šílenej grip díky aliens pneu
Od v1.0 sa mi to zda fakt jak nfs. Pamatam si ze M3 GT2 bolo pomerne tazke. Ano malo to grip ale ked dal clovek tomu len trosku viac plynu na vyjazde tak letel do pretacaku. Teraz to auto vobec za nic netresta, co je fakt divne.



Co sa tyka obrubnikov tak studoval som to pred par mesiacmi na masarykaci...bolo mokro a klouzalo to jak na snehu. No niekedy mi to tiez pride trosku prehnane vzhladom na to ze v AC je vzdy sucho. Napr Imola - vyjazd zo sikany v 3. sektore.

Inak obrubniky su kamen urazu vzdy a mam pocit, ze v reale tie obrubniky vobec tak netahaju auto ako v hre. Ani nepomozu az tak zatocit (v AC mam pocit akoby ten obrubnik v zakrute chytil vnutorne koleso a auto pretocil smerom do stredu zatacky az prilis vyrazne.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote