View Single Post
Old 22.12.2014   #1009
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nevím o tom, že by to šlo. Zrovna tak bych uvítal možnost skrýt zobrazení poškození, pokud mám n?co ?ervené. No uvítal bych toho víc...

Na ten RUF se t?ším, ale obávám se, že po prvotním nadšení s tím nikdo online nebude jezdit. Najít online s Cobrou je taky prakticky nemožné.
Hmm...tak vidim ze takychto malickosti je tam vela a pritom implementovatelne radovo v desiatkach minut. Predsa to tam nie je. Nechapem stale, ze tam nie su vlajky a ze este stale nevymysleli lepsi sposob penalizacie akoze cloveku vypnut plyn na 5 sekund - v zavode extremne nebezpecne. Moc to na realite nepridava

Vcera som prave jazdil po velmi dlhej dobe public a fakt ak clovek nechce GT2/GT3 alebo LaFerrari, tak nenajde plnsi server. Este obcas M3 E30 Gr. A., co je fajn. Sice som mal vcera uzasny zavod na GT2 @ Spa. Skoda ze replay som si ulozit nemohol lebo mi to ulozilo uplny nezmysel :/

Na to kolko ludi ma AC, tak stale mi vyber serverov na online hranie nepride sirsi ako v mrtvom lfs - bohuzial neviem co s tym a ci sa to niekedy zlepsi

Inak vcera ako som jazdil BMW GT2 tak mi to prislo extremne lahke na ovladanie - drzi jak pribite, zataca velmi ochotne, stabilne pri brzdeni. Neviem ci to bolo len setupom ale som sa chvilami citil jak v nfs, ze to zvladne zakruty v akejkolvek rychlosti
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote