View Single Post
Old 7.8.2007   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quali: Minuly tyzden som bol na LAN Party, takze som mal akurat narychlo pripraveny set z predminuleho tyzdna. Vzhladom na to 13. miesto bolo dobre.

1 sprint: v prvom kole som netrafil brzdny bod v strede okruhu a odniesol so to Miri (az si dobre pamatam) - takze SORAC. Zvysok som jazdil za Mirim s dostatocnym odstupom vpredu i vzadu - 13. miesto

2 sprint: tu uz som sa drzal lepsie, az do konca som bol cca 3 sekundy za Mirim a 3 sekundy bol za mnou Sonyk ale boli sme tak vyrovnani ze sa rozdieli moc nemenili. 10. miesto

Long: v prvom kole po stuchanci v prvej pasazi som sprvil pekne hodiny ale moc som nestratil - predomnou bola akosi trma vrma. Rychlejsi ma obehli a par kol pred koncom som opat jazdil medzi mojimi supermi - tentokrat opacne v predu bol Sonyk a za mnou Miri. Uz som rozmyslal ze nad zastavkou v boxoch ked sa mi nahle kusla grafika. Obraz zamrzol a ja som uz len pocul naraz do zvodidiel :-( mrcha z nVidie! ) Skoda ako som si vsimol stratil som dost bodov...

Organizacia good, az na to ze tie starty boli akosi nahle. Ani som sa nespamatal a zrazu bol start. Bol som sa napit a len tak tak som si stihol sadnut za volant...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote