View Single Post
Old 21.11.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: Po?as off-line príprav som si povedal že tu FXR nemá šancu a musím by? na rovinkách ?o najrýchlejší, takže prítlak 2/1. S tým som celý ?as trénoval. Až v nede?u poobede online som videl že jednak skorým brzdením a pomalos?ou v zákrutách robím zbyto?ný problém súperom, a tiež som si nechal poradi? že vyšší prítlak sa oplatí. Tak 13/4 a zopár okruhov, áno asi to bude lepšie.

Kvalifikácia: Katastrofa, úplne vzadu, konštatovanie že mi to vôbec nejde. V poslednom meranom kole som ešte spomalil Bavoráka, ale chcel som stoj ?o stoj sa zlepši?, nepodarilo sa.

Prvý pretek: V tre?om kole po rýchlej šikane z 22. na 18. po?as žltých - ale všetky autá boli "rozbité" pri trati, nepredbehol som nikoho. V 12. kole som využil chybu môjho ob?úbeného súpera Gothara a išiel v šikane pred neho, pri?om kvôli tomu že som si nebol istý kde vpravo presne bude som si asi trochu skrátil výjazd, priznávam sa. A na konci fantastický súboj s Nicamom, ktorý som o dve stotiny prehral. :-) Dvanásty.

Druhý: Po štarte som tak dával pozor v?avo až som sám vyletel vpravo, snažil som sa vráti? ?o najkorektnejšie, prepad na 20. miesto. Ako v prvom preteku, aj tu som ale postupoval v?aka tomu že iní vypadávali. V šiestom kole som pribrzdil lebo som nechcel pod žltými predbehnú? Hafíka, ale po?as toho ma predbehol iný súper - no dobre no :-), viac ma štvalo že som stratil asi dve sekundy. V závere som sa zubami nechtami bránil pred WT 00Ja, ktorý ma pre m?a nepochopite?ne do?ahoval v brzdení (?) do druhej šikany, dúfam že to bude aj z jeho poh?adu v pohode. Chcel som osta? na 12. mieste ako v prvom preteku, výborný súboj, na poslednej cie?ovke som ho povodil ako myslím Hamilton niekoho, rozdiel jedna desatina. :-) Jedenásty.

Z môjho poh?adu to dopadlo ove?a lepšie ako by som po kvalifikácii mohol dúfa?, vlastne jediná chyba bola to vyletenie na za?iatku druhého preteku, díky všetkým a dúfam že všetko bolo OK aj z mojej strany.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 21.11.2010 at 22:06.
Substance242 is offline