View Single Post
Old 4.1.2015   #65
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Ten rozdil je maly a skoro zanedbatelny pravda. Z auta to moc videt neni kdyz to nezkoumas ale kdyz otevres tu texturu tak to videt je. Windows Explorer nebo Irfanview to umi otevrit. Kdyz to pritvrdim tak uvidis hur z auta a kdyz to zmensim jeste vic tak tam zustanou uz jen ty nesilnejsi praskliny.

Radsi bych kdyby ty praskliny meli vice stejnou tloustku ale to se mi retusovat nechce a filter na to neznam. Tak menim tloustku vsech prasklin najednou a mam jedno nastaveni ktere minimalizuje praskliny v miste kde se kouka ven z auta na trat. Asi by slo ztencit vsechny stejne ale zustanou i tam kde se kouka na trat. Pruhlednost se da take zvetsit, moznosti je na zkouseni moc.

Muzu to upravit, jestli nekdo chce vetsi nebo jeste mensi tak vygenerovat se to da.

Toto je maximum prasklin co muzu vygenerovat. Tech moznosti je hodne a kazdemu se libi neco jineho. Toto take nevapada spatne zvenku pokud by auto bylo hodne rozbite. Problem je ze AC damage model je minimalni a realne by se ty skla ani nerozbijeli nebot nedojde k poskozeni ramu oken.
Svela by vypadnuli nebo se komplet sesrotovali.

Maximalni mnozstvi prasklin bez pruhlednosti (0-255):



Kdyz mi tu date par navrhu na nejake jine/lepsi varianty tak je muzu dogenerovat pokud to pujde a download upravit ^^
Tedy kdyz NVIDIA DDS tools bude spolupracovat uz mi to zase nejde, tolik let a porad tam maji bugy. ... Tak uz jsem to zase rozchodil.

Trochu mensi mnozstvi prasklin s vysokou pruhlednosti (5-64):


Toto je v downloadu: Male mnozstvi prasklin aby neprekazeli ve vyhledu s pruhlednosti asi tak na polovinu (1d-160):


Co vam prijde tak nejrealnejsi? Vic pruhledne, mene, vic poskozene, mene? Ja uz do toho koukam druhy den tak poznam prd a vsechno mi to prijde skoro stejne
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.1.2015 at 13:03.
JackCY is offline   Reply With Quote