Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 10.4.2010   #36
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Arrow seda?ka

Brano - no já se chci práv? pokud možno vyhnout koupi použitých seda?ek ... o to jde :-)

Pokud to nakonec vzdám, to je otázka, ale zajímá mne chlapci jedna v?c - tato seda?ka http://www.race-land.cz/sportovni-se...celandgtbiired
Co si konkrétn? myslíte o ni - bude nepohodlná, pohodlná ... ? Protože pokud bude pohodlná a oka ... tak mne ty peníze nijak nebudou trápit ;-) ... Nemusím mít zna?kovou seda?ku, ale jiné mi p?išly ješt? dražší co jsem koukal ...

Mambo
Ad. Aukro - no skouknul jsem to (díky, zapomn?l jesm), ale bu? jsou tam celé sety, n?které podle fotek teda dost zasvin?ný ... Nebo je tam jedna z Audi A3, která vypadá nadejn? ... ale to zjistím pozd?ji ;-) ...

M?j problém je, že jsem ve sportovní seda?ce nesed?l, tak si neumím moc uv?domit, jaké to bude. Osobn? bych rad?ji sportovní seda?ku, jsou leh?í a hez?í ... Ale nechci se v tom cítit jak na trní. Na druhou stranu - plánuji "hydrauliku" nebo tedy spíš pohybové ústrojí ?asem - takže to se mnou bude i házet ...

"Jsem mladý, nerozvážný a nevážím si svých t?žce vyd?laných pen?z" a musím toho využít než zmoud?ím a ?eknu si, že si to nekoupím ;o)

Mambo
"teda ja dokonce sel peknou sedacku za 200kc te se sportovni nevyrovna "
Mín?no jak nevyrovná cenou?
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote