View Single Post
Old 18.11.2011   #9
shawn24
Newbie

 
Join Date: 17.11.2011
Posts: 2
Default

Ahoj všichni,
na Simraceway jezdím už jsem n?co p?es rok, p?vodn? jsem se tam registroval kv?li stahování v?cí do Rfactoru a když jsem se tam náhodou vrátil asi po roce a p?l, tak to dost p?ed?lali hlavn? se tam jezdili pravideln? závody. V této dob? to byla ješt? fáze pre-beta, takže se jezdilo v Rfactoru. Na Vánoce 2010 stránku zav?eli až do kv?tna 2011, kdy spustili fázi Beta, tedy Simraceway už byla samostatná hra vycházející z fyzikálního enginu Gmotor2 - p?vodn? z Rfactoru.

P?ed pár týdny stránku op?t zav?eli s tím, že ukon?ují beta fázi a umožní novým zájemc?m zaregistrovat a za?ít závodit (V pre-beta a beta tam závodili pouze hrá?i co dostali pozvánku nebo se zaregistrovali d?ív.)

Dnes tedy stránku otev?eli pro nové uživatele, takže kdo chce, tak se ur?it? zaregistrujte. M? se to tady velmi líbí. Jsou tam fajn závodníci i pohodoví admini, prost? p?átelská atmosféra pro ježd?ní. Fyzikální engine....není to sice LFS, který, musim uznat, se mi jezdí možná líp a mám z n?j lepší pocit, ale i tak je dost kvalitní. Jinak te? mají n?jakou smlouvu s Mclarenem, tak tam dali Mclaren M6 GT ze 60. let...taky dobrý svezení. K tratím - z beta fáze jsem m?l rád jenom Zandvoort, což byla jediná normální tra?, te? s ostrým startem tam dali nové trat? - Mid-ohio a te? se držte - BRNO!!
to je asi vše, tak ješt? jednou - ur?it? se zaregistrujte a zkuste to - je to zdarma...
uvidíme se na trati
shawn24 is offline   Reply With Quote