View Single Post
Old 13.1.2010   #53
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Post Nedá se nic d?lat

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
??? Podivej se na zaznam. Nakopl te ten levy obrubnik a letels sikmo pres trat a smetls me s sebou. To jsem se mel vyparit? Vedels, ze mas vpravo auto. Byla klika, ze jsem tam nezustal taky.
Na záznam jsem se dávno díval, i když nebylo pot?eba. Vím co se stalo z p?ímyho p?enosu. Do té zatá?ky se skoro nikdy 2 auta vedle sebe nevlezou, tém?? vždycky to jeden schytá. Já jsem p?ed ní jel pomaleji než ty, protože p?edemnou se to všechno míchalo. Kdybych jel jak prase, tak bych byl nalepenej na nich a v?bec by se to nestalo. Proto nechápu, pro? jsi do té zatá?ky vlet?l tak bezohledn?, stejn? bys m? p?edjel o zatá?ku pozd?ji. Sta?ilo ubrat trochu plynu (na to se zase pro zm?nu u m? vymlouval P@cho, který se ješt? nevyjád?il. Jenom podal na m? protest, aby si ulevil). M?ls to rychleji rozjety. Ale jak už jsem psal, je mi to jedno a stejn? žádny protesty nebudu b?hem cupu podávat, tak to nemám v úmyslu rozebírat. Stalo se a jedeme dál. Jenom m? sere, že jsem m?l pokaženej celej závod a pak se to promítlo i do druhého (pro m? už nemá smysl zkoušet auto na další závody, ztratil jsem motivaci)...A? si na m? podávají protesty ostatní lidi, kterým se uleví. Až m? ale naserou, tak se na hraní p?iblblých autí?ek vyseru a bude klid...Rozhodn? se ale za nic z ned?le nebudu nikomu omlouvat. Jestli jsem n?co n?komu ud?lal, tak to byl normální závodní incident. To? vše. Mír s vámi.
Jirka24 is offline   Reply With Quote