View Single Post
Old 23.1.2011   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: Ja pako som zabudol nastavi? dotankovanie, ešte som si povedal že to bolo akési rýchle a zrazu šlus, motor off. :-)

Pretek 1: Na za?iatku ve?mi opatrne, žia? na konci druhého kola za šikanou Bavorák, žltá bola vtedy ešte len chví?u, v prvom momente som si myslel že sa hýbe a zoberiem to poza neho, ke? som zistil že stojí tak už to nešlo vyto?i? ani ubrzdi?, takže mali sme tam menšiu hromadnú nehodu. Naš?astie poškodenie skoro žiadne, takže veselo sme dúfam všetci pokra?ovali.

Pretek 2: Opä? opatrne, neskôr ma dobiehal EGT Baby ale nešlo to, potom nieko?ko kôl Honza NB, ktorému sa to nakoniec podarilo, pekne sme sa navzájom púš?ali do šikany: "Nech sa pá?i, pane." :-) Ja som sa ju bál chodi? riskantne.

Mám pocit, že som mal asi výrazne iný setup ako ostatní, tam kde som bol pomalší ma nebolo kadia? predbehnú?, a na rovinke som bol obvykle rýchlejší, asi nižší prítlak.

Jo a po prvom preteku som znížil palivo z 21 na 20, neuvedomiac si že som dostal kolo, takže priznávam sa - nedošiel som po preteku do boxov. Takže out of fuel štýlovo na za?iatku aj na konci. :-)

Celkovo to bolo fajn, dúfam že som nikoho nepoškodil, škoda tej nehody v R1 L2.

Edit: A som zvedavý na štatitiky, to?ko žltých som ešte asi nevidel, stále nie?o. :-) Potom sa ur?ite muselo sta? že niekto bol pod žltou predbehnutý a tak, ale to sa hodnotí ?ahšie po preteku ako ke? je ?lovek v súboji.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline