View Single Post
Old 19.12.2011   #14
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Jak uz to tak byva pri velky ucasti, nebylo misto na cisty kola. Kdyz jsem myslel, ze mam dostatecnou mezeru i vzadu, stejne se prihnalo XFJ a zkazilo mi cas ... a jeste jsem ho na rovince trochu potach
18. misto bylo plus minus ocekavany.

S: Hned v rychlym esu po startu se prede mnou brzdilo, a tak se prehnalo kolem asi 5 aut. O to vic pozic jsem ale vydelal potom postupne na problemech ostatnich.
Mrzi me jen tukanec se Zdendou Klimou. V rychlym esu jsem vyjel o stopu mimo trat a jak jsem se podel trati pozvolna vracel, tak me liznul. Odrazilo ho to na dalsi auto a pak do hodin.
Dojel jsem na 11. miste a to je fajn vysledek.

L: V prvnim kole jsem o par mist prisel a pak jich zas nekolik ziskal diky problemum ostatnich. Kolem 7. kola jsem byl dokonce na 7. pozici. Jenze pak me postupne dojizdely a predjizdely XFJ.
Nejvic se se mnou natrapil Bad (ze zacatku) a pak Dr Cool (ke konci). Dokoncil jsem zas na 11. miste a i s tim jsem spokojenej.

Do zavodu jsem startoval s prodlouzenou 5-kou, abych tezil z dragu, ale moc platny mi to nebylo. Spis me to stalo cas, hlavne v longu, kdy tolik prilezitosti vyvezt se v pytli nebylo. Musel jsem spolehat na brzdny manevry. Ale uzival jsem si to Klidne o pul dylky auta za XFJ a stejne jsem ho bez kdovijakyho rizika vybrzdil. Zvnejsku, zevnitr ... slo to tak i tak.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote