View Single Post
Old 23.5.2013   #9
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jsem ur?it? pro!

V Jihlav? známí kone?n? finišují motokárovou tra?, která je široká, rychlá a snad 1km dlouhá a nebyl by problém tam v lét? uspo?ádat závody a kalbu...

navíc je Jihlava p?ibližn? ve st?edu ?R, takže by to m?li všichni podobn? daleko.
Což o to stejn? daleko vzdušnou ?arou ale bez auta je to ž?žo asi se tam dostat. Na toto jsou v?tší m?sta lepší a také kde je nejvíce lidí. V Plzni se to sejde hned Dojdou p?šky nebo MHD.

Pro m? ve?erní rodeo znamená tam z?stat p?es noc leda by n?kdo jel plze? -> tábor (jihlava) -> brno po staré cest? ve?er, pak by m? jenom vyhodil cestou tady v dí?e po granátu.

Quote:
Dráha je kompletn? zmrzlá a motokáry jsou obuty do pneumatik s h?eby.



Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
To jsme se posunuli o notný kus jinam. Btw kolem Plzn? jsou t?i! motokárové dráhy, z toho jedna snad nejdelší v Evrop? (?asy kolem 1:13 na kolo) a 4. v je v Chebu, což je autem od Plzn? po dálnici kousek relativn? a ten okruh má fakt úrove?, jezdí se tam i mezinárodní sout?že. A taky je v Plzni samoz?ejm? RACE CLUB. :P Tam si m?žem ud?lat celodenní zábavu za zlomek ceny motokár + spousta lidí je z okolí nebo p?ímo Plzn? (co m? napadá Ghost, Lala, Flame to má snad 40min po dálnici, já, Ježek, Tomáš Baran?ík, Petersbond, JackCY taky není daleko...). Bavorák si zas bude asi chtít vybrat vyhraný voucher taky, když už bude v ?R. No já hlasuji pro Plze?.
Ghost ty káry zná, tak by kdyžtak dodal které jsou dobré. Také né všechny mají otev?eno po p?l noci

Papírna za sebe mohu ?íci že je hrozná. Zejména ty káry a tra? je taky trošku zastaralá.
Kousek vedle jsou motokáry u Ježíška a tam se mi tedy jezdilo osobn? mnohem lépe, modern?jší tra? a káry.

Zbytek jsem nikdy nebyl tak nemohu ?íci.

RC není špatné a když už bych tam byl tak bych si ten kupon vyžral samoz?ejm? nebo by jsme se o to v mpower rozd?lili mezi 3 lidi (aby Lála to m?l týmov? také pokryto rovným dílem) pokud by to B?lda svolil

I když za sebe mohu ?íci že bych to tam B?ldovi asi krapet p?ešteloval na v?tší pro m? p?irozen?jší zorné úhly a defaultní pozice za volantem ve h?e.
Tak bych si asi musel vzít helmu pa? by m? pak mohl zbytek ukamenovat také pokud si zvyknou na B?ldovo zm?ny.

Pro m? nejjednodušší Praha, tam bych m?l i kde spát. Plze? p?es den ok v týdnu a víkend je v **** nebo? už není spoj a tak to ani nemá smysl tam jezdit na 3h dopoledne To? asi tak moje omezené možnosti spojení.

Každopádn? s po?tem Plze?ák? jak se zdá že tu je (nebo alespo? byl na minulém srazu co jsem byl), Plze? je vcelku ideální místo pro sraz nebo? nevíce lidí to má blízko a dostupné.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote