View Single Post
Old 20.2.2011   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Pole bylo blízko, ale stejn? by mi bylo k ni?emu. 2.

R1: Jsem to ?ekal horší, ale start se n?jak povedl a tady se prost? agresivn? jezdit pro úsp?ch musí, gtakže jsem se s tim nesral a udržel si 2. místo. Ze za?átku mi to moc nejelo, fzr pot?ebovalo v porovnání se zbytkem mnohem vyšší nálož paliva. Pak jsem si hrábnul kolem do písku a dojel m? Kid, jenže m? bumpdraftoval a tak jsem si to n?jak udržel. Od 10. kola se auto za?lo neskute?n? zrychlovat a dojel jsem si tedy v klidu 2.

R2: Na startu jsem se o jedno místo propadnul, v další zatá?ce jsem šel o 2 místa dop?edu, jenže pak m? n?kdo skoro oto?il. Ustál jsem to, ale stálo m? to kontakt se špi?kou. Držel jsem se p?ed KxR, ale zase nálož paliva, p?eh?átý gumy... Dop?edu to nešlo. Do cca 7. kola jsem se držel za Kidem, jenže pak to p?ede mnou zahustil Branislav. Sice jsem se dostal blíž, ale zárove? se p?iblížili KxR za mnou. Nicema p?ede mnou m? p?ibrzdil a p?edjel m? Rodo, jenže jsem chytil Flam?v slipstream a dostal jsem se zpátky... Super závody. Pak jsem se dostal p?ed Brana a to se už blížilo vytoužené 10. kolo. Od 10. kolo se mi to parádn? rozjelo, ujel jsme t?m vzadu a postupn? p?edjel Nicama, Bonda a Gepase. Super závody, škoda jen že jen limitujícího faktoru fzr. V cíli 3, asi nejvyd?en?jší body za celej cup.

Záv?rem - gt3 se zát?ží moc vyrovnaný neni. Fxr vp?edu, pak xr a fz nejslabší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline