View Single Post
Old 4.8.2008   #12
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

QUAL : Nejhorsi kvalifikace meho zivota, pomale casy a kdyz se uz zacinalo darti doslo mi v pulce trati palivo takze spectate. Celkem trapna chvilka.

SPRINT 1 : Start OK po T1 a jizda bok po boku s Thorem. Pri najezdu do pomalejsi casti jsem pak pridal vic plynu nez bylo zdravo a zadek LX4 se smyknul a oprel o Thora (replay k dispozici) coz se mi zda jako normalni zavodni incident. Rozhodne nejsem arogantni a nenecham si nic libit. Jestli chce Thor pozici zadarmo tak u me breci na spatnem picecku. Spranglerovi bych se chtel omluvit, dupal jsem na brzdy co to slo, ale marne. Byla to velka rana a nedivil bych se kdyby to slo na posouzeni od komisaru. Zbytek uz byl poklidnejsi a i pres znacnou nervozitu jsem se nejak doplazil do cile na 8 miste.

SPRINT 2 : Po predchazejici jizde velice krasne 4 misto na startu a tak jsem pomyslel aspon na nejakou tu pozici na bedne. Pozice se tak nejak prelevaly sem tam a dostat se pred oponenty bylo nekdy az nad moje sily. K moji radosti se to podarilo a vytezil jsem ze zavodu maximum coz mi dodalo dobrou naladu a zbavilo stresu. 1 misto

LONG : Hlavne nechybovat, nerozmlatit a nikoho nesejmout. V pripade utvorenych skupinek v prubehu jsem se vozil spis na konci kazde skupinky a cekal co se stane. Docela se to vyplacelo do chvile, kdy se po cilove rovince stala slusna mela a kazdy kdo byl pobliz mel plne ruce prace. Nekteri ziskali, ale drtiva vetsina skoncila spatne. Skoro bych i projel, ale naraz do jednoho vozu me zabrzdil a pak uz to byl spis boj s poskozenym autem. I kdyz jen mirne, ale ovladatelnost sla dolu. Na nejake dojizdeni a predjizdeni to nebylo a tak jsem se vozil a tezil z danych situaci. Ve skupince s nekym z OMR, Radkem a Ghostem se prelevalo poradi, Ghost byl z nas nejrychlejsi, tak jsem aspon nasadil defensivni stopu v mezich pravidel, ale rychlik Ghost a moje chyby mi ukazaly moje misto. Ghostovi bych se chtel stejne omluvit pokud se mu neco nezdalo. Nakonec 7 misto za ktere jsem rad.

Celkove : Nemam problem s nikym, ale zadarmo nic nebude.

2eraser: Z meho pohledu jsem se te pri zobrazeni zlute vlajky ani nedotknul. V mem replay jsi se prvni dotknul Radka pak Jste se dostali do kontaktu s Thorem a co mam delat asi ja. Po kontaktu s Thorem vase rychlost klesla a pri mezere mensi nez 30cm holt nemuzu reagovat jako pri odstupu 50m.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 4.8.2008 at 23:45.
dravgunov is offline   Reply With Quote