View Single Post
Old 3.12.2012   #359
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Q: no mohol byt aj lepsi cas i ked Klouczecha by som asi aj tak nedal...2. miesto ok
R1: hned v prvom kole v poslednej zakrute klouczech chyboval...no ja som cakal ze auto na trati ma prednost pred autom co sa vracia na trat po havarii...bohuzial nie a po kontakte s Klouczechom som bol stale za nim, dokonca ma dal aj Jackcy, ktoremu som to nasledne vratil, predbehol hned aj Klouczecha a odjazdil to na spici v celkom prijatelnom tempe
Také jsem koukal co tam vyvádí a pro? se trkáte. Ale to je na vás
Já se pak cpal, asi 2x jsem to zkusil ale to se nedá jen tak to p?edjet lehce i když dojedu a brzdí m?. Pak jsem t? tak n?jak i pustil protože lepší se st?ídat na n?j než si tam upálit gumy, to zkusíš a zpomalí t? to když ho nep?edjedeš. To vidim když jedu za tebou taky.

Quote:
R2: trosku som siel dopredu no havaria v sikane a stratil som par miest pretoze som musel zbrzdit az na nulu a aj tak som bural do aut predo mnou co sa tam rozbili. Potom pri snahe ist vyssie som bral Pabla z vnutra no vysledkom bolo len zavretie a poskodenie PZ zavesu co je na tejto trati dost rozhodujuce. Dalo sa na tom jazdit no nic moc. Bohuzial to vyslo len na 9. miesto z coho som dost sklamany lebo som mal na viac no smoly som mal dost tak mozem byt asi rad za body
Stejný záv?s, stejný závod. Ješt? že jsme ty odklony m?li tak velké, mít ten druhý set tak je to na kaši.

Quote:
edit:to JackCY: mne to v treningu vyhovovalo no v zavode som si hovoril ze by to mohlo byt pretacavejsie...hlavne po tom ako som presedlal z toho Q setu ktory tocil ovela lepsie...budem vediet nabuduce
M? to v R2 sed?lo naopak, jen brzdy jsem si doladil dozadu a za?al brzdit asi rozum?ji d?íve, což v R1 jsem to rval moc a pozd? brzdil.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote