View Single Post
Old 28.4.2014   #561
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
TG tra? teprve stahuju, za chvíli zkusím.

Asi tomu ale dám minimáln? (= jen body za ú?ast ), protože v ned?li ve?er mám "po letech" možná poslední závod v LFS (teda jestli se nestane zázrak), do toho MP v AC, bude to ?asov? náro?ný. Snad si vzpomenu, co mám kde namapovaný a dokážu se p?ehodit na jinou fyziku, abych aspo? nedostal kolo
TG nebude stiahni Eastern Creek Raceway.

Aby som to odovodnil:
- poprve sa tu objavili problemy s meranim kol (Lala) a obavam sa ze by nebol jediny

- co je este horsie je ze Hammerhead je tak blbo urobeny ze sa da sekat bez penalizacie a hrozne zle by sa to kontrolovalo, ci je to zajazdene vramci pravidiel. Keby aspon bolo vidno kde treba ist ale ta kvalita trate je taka
nizka ze tie vodiace ciary ktore maju oznacovat cestu su do posledneho momentu uplne neviditelne

Preto som sa rozhodol ze dame Eastern Creek Raceway - dal som si tam par kol na klavesach a uz tak ma to dost bavilo. Velmi zaujimava trat podla mna - podrobne info 1. post

Toto je zaroven posledny okruhly 25. challenge kedze uz mame na piatok slubeny MP, tak si este uzite vysoke fps ked ste sami na trati a odporucam aspon skusit Huyaru - podla mna famozne vyladene auto, radost jazdit
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.

Last edited by bavorak; 28.4.2014 at 00:37.
bavorak is offline   Reply With Quote