View Single Post
Old 24.3.2008   #8
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

qual: po nahodeni zavodneho skinu a vdaka mensiemu mnozstvu paliva a lepsiemu vetru a stastiu som sa dostal na 3. miesto

superpole: v ostrom kole admin v chate kecnul, aby wms vysiel na trat a to mi uplne rozhodilo koncentraciu. cely cas som uvazoval co to vystraja, ked mam mat cely okruh len pre seba. nasledne vdaka nepriazni osudu a vetru a nedostatku stastia som sa dogulal na 9. miesto pred Ghosta

race 1: v tomto zavode som mal velmi pekne suboje s Jimikom, s ktorym sme si parkrat vymenili pozicie a vzajomne kontakty (mensie aj tie vacsie). takisto sa zapajal aj Ghost, ale on sa musel este zaoberat dalsimi ludmi, ktori mu zneprijemnovali zivot

race 2: asi v 3. kole na ovale mi Agarash vosiel do cesty, dostal som sa pred neho, ale v naslednej T1 ho akosi odnieslo do mojho auta a ja som sa prepadol niekde na 22. miesto. vdaka svojmu skillu a chybam ostatnych som sa nakoniec prebojoval na 15. miesto

na zaver dakujem Chaosovi, ze sa mu nakoniec podarilo zorganizovat tuto v minulosti velmi ocakavanu ligu. takze thx

najblizie sa stretneme 20.4.2008 v dalsej lige Slovenskeho LFS pohara

Last edited by Ondrejko; 24.3.2008 at 23:05.
Ondrejko is offline   Reply With Quote