View Single Post
Old 16.9.2008   #3
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me byl vcerejsek z poloviny vydareny zavod a z poloviny hruza. Pri treningu se mi darilo, odjelzdil jsem nekolik desitek kol a povedlo se mi zajet WR. Do zavodu jsem nastupoval dost nateseny. Byl to taky muj prvni zavod po prazdninach.

Q: Cely vecer jsem mel stesti na shodne casy s prvnim jezdcem. To se povedlo i v kvalifikaci ale zajel jsem ho o par kol pozdeji takze 2. misto. spokojenost

S1: Start se povedl.. podarilo se mi celkem drzet za wms a zaroven jsme se trhli jezdcum za nami. Asi ve druhem kole jsem lehce chyboval a neco ztratil, pak jsem se ale dotahl a Windmouse predjel. Pak uz jsem se snazil jet opatrne a neudelat zbytecnou chybu. Vyslo to

S2: Oproti S1 katastrofa... Nebodoval ani jeden z nasich vozu. Nejvetsi souper byl pro me bohuzel vitr a 2x jsem se rozsekal. Po druhem kontaktu s pneumatikami uz byl vuz natolik zdemolovony ze se mi ani nepodarilo dojet do boxu a skoncil jsem v pisku odkud uz se nedalo vyhrabat. Jen doufam ze jsem pri jizde s rozbitym vozem nikoho neohrozil.

L: Start z 20. pozice neprinasel mnoho nadeji. Po startu jsem jeste doplatil na neopatrnost jezdcu v T2 a byl vystrcen mimo trat. Pak zacalo postupne dotahovani zavodniku prede mnou a ve druhem kole mi udelali radost 4 zavodnici, kteri se srazili prede mnou na konci druhe rovinky a me se podarilo vsechny predjet. Postupne jsem se dostaval dopredu a uzival jsem si peknych souboju. Po chybach Megina a Windmouse jsem se dostal az na 3 misto a ztrata na Agarashe nebyla tak velka. Pak ale prisel kontakt s Waldou ktery me pri predjizdeni o kolo zrejme nevidel a zacal uhybat dost pozde. Je pravda ze kdybych si do te zatacky trochu ubral plyn tak se na vnitrni stopu vejdu. No porad jsem doufal ze uhnes... Po stretu jsem se propadl na 4. misto a v dalsim kole jsem jeste nezvladl posledni zatacku a propadl se na 5. To ve vysledku neni vubec spatny, ale kdyz vim ze jsem mohl byt 3. tak me to trochu stve.

Na zaver gratulace Ghostovi k peknemu vykonu a tymu KxR ke stazeni naseho naskoku. Priste vam to snad vratime.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote