View Single Post
Old 26.3.2014   #2970
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Taky p?ihodím n?co ze své dílny. Trochu ježd?ní v Mýt? s vysokootá?kovou Hondou.

https://www.youtube.com/watch?v=C1xkxUUuP78

Padlo tady i n?co o pár motokárových dráhách, které jsem navštívil a m?žu p?idat post?ehy.

Vechec: Jel jsem tady jenom na závodní motoká?e, ale ur?it? moc p?kná tra?, která stojí za navštívení a bude zde dost srandy i na p?j?ov?áckých strojích.

SpeedWorld/Brück (an der leitha): Jsou zde dv? dráhy. Velkej okruh, kterej nabízí jedno z nejlepší svezeních na závodní motoká?e. Mám pocit, že o tomhle jste se bavili. Pak je zde malej okruh s p?j?ovnou, kterej už asi nebude nic speciálního. Do Brücku bych se teda vypravil jen s závodní motokárou.

Hodonín: Jak ?íkal Klou?ek, mají tam nový 270ccm motokáry, takže ur?it? stojí za návšt?vu. Navíc ?asto po?ádají závody pro amatéry, který nabízí za málo pen?z hodn? zábavy. Nedávno jsem tam byl vyzkoušet novou motorizace, tak asi ?asem dodám video.

Jak píše bavorak, nebylo by špatný po delší dob? dát motokárovej sraz.

Te? se v Brn? znovu otev?ela p?j?ovna v Mod?icích a to pod novým vedením. Znám nové majitele a myslím, že se svítá na lepší ?asy. P?estav?la se tra? a nakoupili se nový motokáry Dino 270ccm.
Není to Kuba Cafourek? S ním jsme se skamarádili, když jsme tam byli na podzim na pronájmu pro Funway. Možná je jen mechanik, nebo aspo? byl, ale dost se pak za?al angažovat, co se tý?e propagace, tak možná je n?jak zainteresovaný.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote