View Single Post
Old 25.3.2014   #2963
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Prvé video celkom pekné, z druhého nie som dvakrát nadšený. :-) Tra? na to že je sto?ená na obmedzenom priestore vyzerá celkom fajn, len ten vjazd do cie?a si koleduje o problémy, zdá sa. Ten vpredu nemá povinnos? necháva? miesto a spoma?ova? sa, kto sa tam pchá jeho problém :-), ale ja som posera a radšej by som uhýbal. No a boli sme v?era pár ?udí na tých elektrických v BA (motokary.sk), kopírujem z GT arény...

Yep, dobré to bolo. Ako som si nebol istý ?i tie elektrické káry nebudú blbé, tak neboli. Ale ak sa tam zídeme viacerí, hlasujem za jazdenie na tých slabších, KERS nemá chybu. ;-)

(výsledky) aj online ale zrejme len cez Facebook-login appku.

Jo a ešte som sa nestretol s takou sofistikovanou "logistikou" na motokárovej trati - dotyková registrácia, okamžite výsledky na mail, ?íslo jazdy dané už pri kúpe lístka takže žiadne slovenské predbiehanie a nevraživos?, plus možnos? sa registrova? všetci do jednej spolo?nej jazdy (na trati som videl max 8 kár naraz a už to bolo trošku moc, ale pri vyrovnanejšom poli by to bolo asi OK, ?asy na kolo sú okolo 38 sekúnd so slabšou), tiež ur?ené ?íslo káry takže žiadne "chcem sedmi?ku lebo teraz na nej niekto zajazdil dobrý ?as", dve obrazovky s rôznymi aktuálnymi údajmi (dá sa to stihnú? pozrie? aj po?as jazdy), no a neskuto?né ticho, len pneumatiky pískajú, ?iže dá sa rozpráva?. :-) A tra? v rámci maximálneho využitia daného halového priestoru celkom OK, je to síce klasická kombinácia 90 a 180-stup?ových zákrut, ale na dvoch miestach ma bavila. :-)

(...) som so silnejšou károu kupodivu zajazdil rovnaký ?as ako so slabšou (s ?ou som bol v jazde prvý, he?), žiadne zlepšenie - akosi som nestihol pochopi? ako s tým mám ís? aby som nestrácal šmykmi (musím sa nau?i? púš?a? plyn, ktorý inak funguje trošku "digitálne" on/off a akoby s oneskorením, asi turbo alebo ?o, hehe).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote