View Single Post
Old 2.4.2012   #57
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já LFS nezapnul asi m?síc, mezitím jsem si postavil novej komp, novej volant, monitor, jiný m?sto, net a všechno, takže to byl takový první test.
Tohle kombo opravdu není pro m?, ješt? bez po?ádného tréninku.

Q: Jenom 10 minut a hr?za.
R1: Jel jsem na jistotu, Lala to bohužel odnesl. 4. místo.
R2: Cht?l jsem jet opatrn? ale nedalo mi to a p?edjížd?l venkem nebo kudy to šlo. Pak jsem Popelku neslušn? plácnul po zadku a za?adil se za Ghosta, který pole dál prorážel. Jel jsem za ním a hlídal si odstup 3. jezdce, ale Ghost ud?lal chybu a už ho to nebavilo, takže jsem byl najednou první a d?lal si náskok.
M?l jsem si p?e?íst pravidla, že je pit v ur?itém ?ase. (Super je, že je to závod na kola a ne na ?as, takže není vid?t pr?b?žná doba závodu ).
Za?al jsem po?ítat, kdy bude 25. minuta (nvm v kolik jsme startovali), kolik dotankuju paliva a d?lal jsem chyby. P?i po?ítání jsem zjistil, že závod vlastn? potrvá hodinu a m?l bych asi šet?it gumy .
V druhé polovin? jsem se nemohl dostat do tempa, gumy studený a Lala s Petrem m? dotahovali, hlavn? díky provozu na trati. A když se na m? docvakli, hned mi dali co proto, protože v záv?su se tady v?bec nedá jet. Nevzdával jsem to a zkusil ješt? znervóznit Lalu, to se povedlo. Jako bonus pro m? bylo p?edjetí Petra v posledním kole, díky prasklé pneu, což m? dostalo a já ?um?l jak vejr, že jsem první.
Ješt?, že jsem m?l dobrej endurance setup a jezdil konstatní ?asy.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote