View Single Post
Old 18.12.2007   #17
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Knipex - tým 2 (Miri, Masterful)

myslím, že mluvím za oba, když napíšu, že jsme maximáln? spokojeni s tím jak jsme skon?ili. Na minulou ned?li jsme poctiv? trénovali jak kvali tak 45min ?ásti, ale n?kde byla chyba. P?ední pneu p?i R2 byli p?epálené po 2 kolech a R3 zase po chvíli nešli oh?át. Zkoušeli jsme r?zné fígly (tlak, odklony) ale žádný výrazn?jší pokrok to nep?inášelo. Zvolili jsme tedy strategii jet na ?ty?i 45ti minutové stimty a z konzervativních d?vod? na R3.

Kvalifikace vyšla jak nejlíp mohla - mé PB a nádherné 3. místo (speciální dík inferno hotlap setu)

Závod: bylo mi nadevše jasné, že budu od za?átku ?elit tlaku a tak jsem do souboj? nešel nikdy na krev, ale ani jsem pozici nemínil dávat zadarmo. Po krásných soubojích v prvním stimtu jsem sice ztratil pár pozic a do box? zajížd?l z 6. místa. Masterfulovi se na R3 také p?íliš neda?ilo, ale díky chybám soupe?? jsme se posouvali op?t výše. Druhá polovina závodu byla udržovací a v zájmu toho jsem Masterfulovi p?enastavil poslední krátkou ?ást na R2. Jak jsem napsal v úvodu, veliká spokojenost s cílem - krásné 4. místo.

Tuto kombinaci jsme navrhli my (resp. Masterful) tak jsme si snad neud?lali ostudu... Škoda EGT a i ostatních, které to koplo.

Gratulace Kidovi a všem co vid?li cíl
__________________
none

Last edited by Miri; 18.12.2007 at 20:13.
Miri is offline   Reply With Quote