View Single Post
Old 2.12.2012   #355
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Q: Kavlifikaci jsem p?kn? kazil, no ?as ušel ale dá se mnohem lepší. Zvláš? na Q setu.
R1: Do závodu jsem vzal lehce upravený set, spálil p?ední a moc to nejelo, prost? špatná úprava.

R2: starší set s nižšími tlaky gum, risknul jsem to, posunul brzdy o 1% dozadu a i p?es ty urputné souboje co následovali jsem m?l všechny gumy vcelku ok. Takže milé p?ekvapení a škoda že jsem ho nevzal i do R1 jako bavorák.


Na konci R1 jsem vymet stojícího petra s RB4, sorry, ne?ekal jsem že n?koho v?bec dojedu a zvlášt? že bude stát ?i pojede krokem. Já závody vždycky dojíždím do pitu a jedu pomaleji už.

V R2 souboje, no šlo to, i když to zavírání je tedy d?s. Musíte po?ítat že tam n?kdo je a taky musí mít kde brzdit když to tam zav?ete, t?žko s tím n?co ud?lám i když brzdím. Nejhorší je probíjet se p?es ty RB4 v druhém závod?. S XRT jsem problém nem?l vcelku. Kontakty jsem ustál, z jednoho jsem m?l nakonec poškozený hlavní odklon vpravo vzadu a už se nedalo jet tak rychle jak se jinak dá nebo? všechny výjezdy jsem musel pomaleji.

Poznámka pro Logicala
nad 7000 rpm XRT už nejede.

Pro bavoráka, pošteluj si antiroll jestli ti to málo zatá?í, pro m? je to akorát a lehkym driftem se to jezdit dá.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 2.12.2012 at 23:09.
JackCY is offline   Reply With Quote